Malerier Hans Falck , Poul Sørensen og Knud Falck Aabenraa - Katalog nr. 2

Auktionen er afsluttet.

Beskrivelse

Blomstermaleri Olie på Lærred Signeret Hans Falck.
Mål udvendigt ramme, 72x63

Denne vare er momsfri.

Log ind

Husk mig

Opret ny bruger

Auktioner 2021

Online auktioner hele året rundt.

Har du brug for hjælp med fragt

så kan vi også hjælpe dig med det

send os en mail på Horsensauktioner@hotmail.com