Bemærk venligst at disse auktioner er afsluttede og kan derfor ikke længere bydes på.

Oprydning fra webshop - somo-art.dk - AFHENTES 9240 NIBE

Oprydning fra webshop - somo-art.dk 1
FRAGT I DANMARK - 50 KR. PR. LOT

Handels- & Auktionshuset Limfjorden
Drøvten 10C
9370 Hals

Der er ikke eftersyn på denne auktion.

Bemærk: Varen SKAL afhentes
Onsdag d. 25. januar - 10.00 - 16.00
ellers vil der blive pålagt et afhentningsgebyr.
Varer der har en str. så GLS vil modtage, kan sendes med GLS (pris afhængig af mængde/vægt)

Betalings/Afhentningsbetingelser: Afhentning på ovenstående dage. Betaling SENEST ved afhentning.

Afhentningssted
NØRHOLMSVEJ 541
9240 NIBE

Katalog nr. 212

Håndbanket firkantet krukke i metal. Vejledende udsalgspris 495,- PR. STK. Lækker slået finish og incl låg. Til eksklusiv opbevaring eller som unik dekoration. Håndbanket metalkrukke fra Stjernholm Teller Design. H.45x25x25 cm.
Auktionen er afsluttet.

Katalog nr. 213

Hamrede Fade I Aluminium / Lysfade / Lysskåle - 5 STK. Hamrede fade i aluminium/ Lysfade / Lysskåle i flot kvalitet Vare nr. 457849 Vejledende udsalgspris 89,- PR. STK. 3 forskellige størrelser til ethvert formål. Flot finish i højpoleret banket aluminium til f.eks snacks, frugt eller bloklys mv. Large Ø.25cm
Auktionen er afsluttet.

Katalog nr. 214

Rustik Væghylde Fra NORDAL Rustik antik væghylde Vare nr. 27045 Vejledende udsalgspris 599,- Der er mindstepris på denne vare Væghylde i Fransk landstil - antik hvid finish med "gelænder" på toppen. Hylden er fra NORDAL Medium L.80cm (2 kroge) H.28xD.23cm
Auktionen er afsluttet.

Katalog nr. 215

Rustik Væghylde Fra NORDAL Rustik antik væghylde Vare nr. 27046 Vejledende udsalgspris 899,- Der er mindstepris på denne vare Væghylde i Fransk landstil - antik hvid finish med "gelænder" på toppen. Hylden er fra NORDAL Large L.120cm (4 kroge) H.28xD.23cm
Auktionen er afsluttet.

Katalog nr. 216

Auktionen er afsluttet.

Katalog nr. 217

Auktionen er afsluttet.

Katalog nr. 218

Håndlavet Unik Spejl I Hvid Antik Flot håndskåren spejl i hvidvasket finish. Vejledende udsalgspris 549,- Der er mindstepris på denne vare SKAL AFHENTES Hver enkelt spejl er fremstillet i hånden og derfor er der ikke 2 der er helt ens. SoMo-Art sælger disse spejle online, som de eneste i Danmark. Monteret med beslag til ophæng. Spejlene fremstår i ganske flot kvalitet og med moderne hvid patina. Medium: B.60xH.80
Auktionen er afsluttet.

Katalog nr. 219

Auktionen er afsluttet.

Katalog nr. 220

Auktionen er afsluttet.

Katalog nr. 221

Hjertekroge I Metal - 20 STK. Vægkroge i zinkfarvet metal Vare nr. 101333 Vejledende udsalgspris 39,- PR. STK. Der er mindstepris på denne vare Hjerteformede kroge til væggen i zinkfarvet metal. Hyggelige vægkroge til f.eks viskestykker, håndkæder, smykker mv. H.17xB.9xD.5cm Model 2 (Med tråd)
Auktionen er afsluttet.

Katalog nr. 222

Væghylde i smedejern - 3 STK. Vare nr. 60534 Vejledende udsalgspris 199,- PR. STK. Der er mindstepris på denne vare Hvid patineret væghylde i smedejern. Brug den til f.eks planter eller håndklæder/viskestykker. B.36xH.37xD.20cm
Auktionen er afsluttet.

Katalog nr. 223

Marokkansk sølvfad med stel Vejledende udsalgspris 2099,- PR. STK. Der er mindstepris på denne vare SKAL AFHENTES Super flot Maroccan Tray sølvfad i forsølvet messing - Leveres med sort understel. Fad Ø.80cm x Stel: Ø.68xH.40cm / Fad = 4kg
Auktionen er afsluttet.

Katalog nr. 224

Rack/Holder til f.eks lysfade Vare nr. 446-212-60 Vejledende udsalgspris 399,- PR. STK. Mangler du et stel/rack til dine lysfade eller andet - er de lige her i sort jern. H.59 x Ø.51cm (passer til 60cm fad)
Auktionen er afsluttet.

Katalog nr. 225

Industri Casket Vare nr. VK12040 Vejledende udsalgspris 595,- PR. STK. Der er mindstepris på denne vare Rå lille opbevarings kommode/boks med låg, hank og 6 skuffer i metal - fabriks look i fed stil. H.41xB.23xD.15cm - fra Living Story
Auktionen er afsluttet.

Katalog nr. 226

Auktionen er afsluttet.

Katalog nr. 227

Auktionen er afsluttet.

Katalog nr. 228

NEWS Magasinholder I Aluminium Vare nr. 57677 Vejledende udsalgspris 599,- PR. STK. Der er mindstepris på denne vare Flot og anderledes bladholder i poleret aluminium med tekst udskåret. Til blade, aviser, ugeblade, tidsskrifter mm. L.44xD.13xH.18cm
Auktionen er afsluttet.

Katalog nr. 229

Speciel Vinholder Til Væggen - 9 STK. Vinholder i mørk antik jern / Nyt design Vare nr. 61413 Vejledende udsalgspris 69,- PR. STK. Der er mindstepris på denne vare Smart og anderledes vinholder til væggen. Udført i mørk antik jern med flasken stående på hovedet som den skal. En smart gaveide til vinelskeren. Model 1: H.45xB.12xD.11cm (1 flaske)
Auktionen er afsluttet.

Katalog nr. 230

Auktionen er afsluttet.

Katalog nr. 231

Speciel Vinholder Til Væggen - 2 STK. Vinholder i mørk antik jern / Nyt design Vare nr. 61414 Vejledende udsalgspris 249,- PR. STK. Der er mindstepris på denne vare Smart og anderledes vinholder til væggen. Udført i mørk antik jern med flasken stående på hovedet som den skal. En smart gaveide til vinelskeren. Model 2: H.50xB.45xD.11 (4 flasker)
Auktionen er afsluttet.

Katalog nr. 232

Auktionen er afsluttet.

Katalog nr. 233

Vinkasse I Træ Med Flot Udskæring - 8 STK. Fin vinkasse til gaven. Vejledende udsalgspris 69,- PR. STK. Der er mindstepris på denne vare Vinkassen er lavet i træ med flot træudskæring. Farven er støvet hvid. Monteret med tværgående træpind, for stabilisering af flasken. Holdes lukket med god magnetlås. Vinkassen er i kraftig kvalitet. Måske også til den gode olivenolie i køkkenet, på væggen ? Brug den som korpus til den flotte vingave, eller montér dem på væggen som små vinskabe. H.36.5x12x12 cm
Auktionen er afsluttet.

Katalog nr. 234

Auktionen er afsluttet.

Katalog nr. 235

Hængene Vinholder / 12 Flasker Vinreol i mørk antik smedejern Vare nr. VK12327 Vejledende udsalgspris 749,- PR. STK. Der er mindstepris på denne vare Speciel opbevaring af din vin - Hængene vinholder i mørk patineret smedejern til 12 flasker. Med kæder til ophæng. Totalhøjde 106cm x Ø.50cm / Fra Living Story
Auktionen er afsluttet.

Katalog nr. 236

Kurvesæt I Metal Med Hank Net kurvesæt i metal fra NORDAL Vare nr. 4406 Vejledende udsalgspris 499,- PR. STK. Dekorativt og praktisk sæt med 3 stk metalkurve med træhåndtag. Kan både stilles i reoler og på gulvet til forskellig opbevaring. Farven er sort med et lidt rustikt anslag. Passer ind i hinanden. Small: H.19xB.35xD.24 - Medium: H.22xB.42xD.29 - Large: H.25xB.50xD.32
Auktionen er afsluttet.

Katalog nr. 237

Auktionen er afsluttet.

Katalog nr. 238

Auktionen er afsluttet.

Katalog nr. 239

Auktionen er afsluttet.

Katalog nr. 240

Auktionen er afsluttet.

Katalog nr. 241

Food cover/fluenet i rattan - 6 STK. Vare nr. 8255 Vejledende udsalgspris 129,- PR. STK. Der er mindstepris på denne vare Undgå fluer og insekter i dine madvarer når du hygger på terrassen. Opsats i rattan med låg. God kvalitet der holder år efter år. Fra Nordal. Også flot som dekoration/frugtfad indendørs. Ø.25cm
Auktionen er afsluttet.

Log ind

Husk mig

Opret ny bruger

Auktioner 2024

Online auktioner hele året rundt.

Har du brug for hjælp med fragt

så kan vi også hjælpe dig med det

send os en mail på Horsensauktioner@hotmail.com